Modoko’nun Koltuk Üssü Modokoda tüm koltukcuları aynı adreste toplayan sanal imalatçı mağazaları topluluğu Artık Herkes Burada

Modoko Köşe Koltuk
Nedir bu kadar çok aranmasının sebebi Modoko‘yu bu kadar değerli yapan mobilyanın ilk üretim ve satış merkezlerinden olması olmasın mesela, yüzlerce mobilya mağazası olan bir yerin civarında koltuk imalatından mobilya üreticisine boya cila atölyelerinden camcısına mobilya aksesuarlarından sandalye üreticisine varana kadar daha sayamadığımız evinizin neredeyse bütün mobilya ihtiyacını karşılayacağınız üreticilerin bulunduğu muazzam bir sanayi bölgesi.

Modoko Köşe Takımları Fiyatlar tasarımlar l köşe koltuklar
Modoko Köşe Takımları

Konumuza dönecek olursak koltuk imalatı ve köşe koltuk takımı üretimi evinizde dekorasyona başladınız ve koltuk olarak köşe takımına karar verdiniz ( bu arada şuradan modellerimize baktınızmı ) kaliteli ve uygun fiyatlı olsun diye yola çıkacaksanız hiç yorulmayın derim bir sürü imalatçıyı tek tek gezmeniz mümkün olmayacaktır

Köşe Koltuk Modoko Fiyatları Modelleri bilgileri
Köşe Koltuk Modoko

tek çatı altında topladığımız üye firmalarımıza beğendiğiniz köşe koltuğu göndererek en kısa yoldan ön fiyat talebi alabilir fikir sahibi olursunuz sonrasında not aldığınız firmayı dilerseniz yerinde ziyaret ederek nokta atışı yapmış olursunuz hem zamandan hem paradan tasarruf edersiniz.

Koltuk Fiyatlarındaki Dengesizlik

Evet bir çok müşterinin ortak şikayeti budur aynı koltuk bir sitede 2.500 TL iken diğerinde 3.100 TL bizde cevap olarak görüntü aynı olsada sonuç aynı olmaz demekle yetiniyoruz. Bir köşe koltuk ne kadara mal olur? Burada içinden çıkamadığımız konu iyi olsun ucuz olsun ama öyle bir ticaret şekli dünyanın hiç bir yerinde geçerli değildir beğenmediğimiz ucuz ürün satıyor dediğimiz Çin siz ne isterseniz onu üretmektedir 1 liraya 1 liralık ürün üretmektedir koltuk üretmek için eskiden çıraklık, kalfalık ve ustalık dönemlerinden geçmek gerekliydi

Modoko Köşe Koltuk Modelleri 2017 tasarımları
Modoko Köşe Koltuk Modelleri

şimdilerde ise koltuğa benzeyen bir şeyler yapan imalathane kuruyor ve satış yapıyor köşe koltuk takımlarındaki fiyatlar bu sebepten ötürü dengesiz olmaktadır. Tabi müşteri her zaman iyisini ister hakkıdırda zaten ama ucuza hiç bir zaman koltuk alamaz aldığı ürünün fiyatı ve kalitesi o kadardır gelin size kullanışlı köşe takımını anlatalım bilgilendirelim.

Kişiye Özel Koltuk Üretiriz

Hazırı varken neden özel köşe takımı yaptırasınız? Eve göre istenilen tasarıma, ölçüye ve renklere sahip köşe koltuk daha iyi olduğundan olmasın, hemde aynı fiyat aralığında.
Nasıl işlemektedir evime göre köşe takımı üretimi dediğinizi duyar gibiyim; öncelikle model belirlenmesi ile başlıyoruz evinize gelerek köşe koltuğun kullanılacağı tarafa göre ölçümüzü alıyoruz, ölçü belli olduğunda işler daha kolaylaşır sonra kaç metre kumaş kullanacağız tek renkmi kombinmi kullanılsa daha iyi olur karar verdikten sonra kumaş beğeniliyor ve NET fiyat ortaya çıkıyor.

Modoko Özel Ölçü Koltuk Köşe Takımları Modelleri
Modoko Özel Ölçü Koltuk Köşe Takımları

Ne çeşit köşe koltuk üretiriz: genellikle modern köşe koltuk tercih edilmekle birlikte klasik avangard retro köşeler üretilmektedir, yataklı mekanizmalı köşe takımları olarak tasarımlarda fonksiyonel değişiklikler uygulanmaktadır, basit bir koltuktan kapitoneli chester koltuğa, el oyması klasik altın varaklı ihtişamlı köşe takımı imalat yapan firmalar tarafından üretilmektedir.

Üretim ve teslim süresi

Sezonun yoğunluğuna ve koltuk modelinin zorluğuna göre 10-15 gün içinde siparişten sonra köşe koltuğunuz üretilir ve teslim edilir sadece İstanbul’a değil kargo ücreti dahilinde Türkiye’nin her yerine koltuk takımı köşe takımlarımızı üretir ve göndeririz, İstanbul içi taşıma ücreti yoktur.

Köşe Takımları Modoko Koltukları 2017 sezonu yeni tasarım l koltuklar
Köşe Takımları Modoko Koltukları

Kullanılacak kumaş çeşitleri

Modoko civarında her türden kumaş satan firmalar bulunmaktadır bu firmalarda 15 TL den 400 TL ve üzeri fiyatlara kumaş, hakiki ve suni deri bulmanız mümkündür bir çok kumaşçı perde dikim ve satış hizmeti vermektedir geldiğinizde perde ihtiyacınızıda aradan çıkarabilirsiniz.

Ürünlere göz atmak için bağlantıyı kullanın: Köşe Koltuk Takımları