L Koltuk

Her ev için ideal bir köşe koltuk seçimidir  l koltuk modeli bir tarafı dinlenme diğer tarafı 2li veya 3lü kanepeden oluşan köşe koltuk tasarımıdır, her eve girmiş olan l köşe koltuk takımları uygun fiyatı kullanım kolaylığı ve oda içindeki yer kullanımını maksimumuma çıkarması gibi nedenlerden dolayı tercih edilmektedir, l koltuğu yeni evli çiftlerin en büyük yardımcısı olmaktadır, İstanbul’da evlerin giderek küçülmesi koltuk takımına alternatif olan l koltukların yeni modellerde üretilip mağazalarda satılmasına yol açmıştır.

L Koltuk Fiyatları Tasarımları
L Koltuk Fiyatları

Peki iyi bir l koltuk takımı almanın püf noktaları nelerdir? Koltuğunuzu uzun yıllarca kullanmak isterseniz kaliteden ödün vermeyen bir firmayı tercih etmelisiniz, ucuz köşe koltukta malzeme kumaş ve işçiliğin ucuzunun kullanılması sonucu koltuğun kullanım ömrü ciddi oranda düşmektedir, gerçek değerinde kaliteli malzeme kullanılan l köşe koltuk yıllar boyunca size sorun çıkartmadan kullanım imkanı sunacaktır, kaliteli ürün görüntü ve verdiği rahatlık ile kendini belli etmektedir neden paranızı boşa harcayasınız öyleyse.

L Koltuk İmalatı Firmaları
L Koltuk İmalatı

Özel Ölçü L Koltuk

Koltuk döşeme firmalarının istediğiniz ölçüde l köşe koltuk yaptığını biliyormuydunuz, üstelik ücretsiz olarak İstanbul’un bütün ilçelerine gelerek evinizden ölçü alarak odanıza göre koltuğu üretmektedirler, köşe takımında istenilen kumaş çeşidi ve rengini siz belirleyebilmektesiniz koltukta konfor hizmette sınırsız memnuniyet sunan döşeme firmaları sizden gelen her türlü isteği anında değerlendirmektedir. Evinizin hangi odası olursa olsun köşe koltuğu uygulamak mümkündür, istediğiniz koltuk modeli istenilen ölçüde size özel olarak üretilmekte modern, klasik, country tarzlar uygulanabilmektedir. Yerden kazanmak için tercih ettiğiniz l koltukta yatak ve sandık uygulaması yapılabilmektedir özellikle mekanizmalı l koltuk estetik ve kullanımı kolay olmaktadır.

Mekanizmalı L Koltuk Tasarımı
Mekanizmalı L Koltuk

L koltuklar üretilirken modele göre malzemeler değişmektedir, bazı modellerde kol kısımlarında ince sünger kullanılırken bazılarında kalın süngerler tercih edilmektedir, oturma ve sırt kısımlarında sünger, silikon dolgu veya kaz tüyü minder kullanılmaktadır, iskelet kısımları fırınlanmış kayın ağacından üretilmektedir, modern koltuklarda cilalı kısımlar sadece ayaklardan ibaret iken klasik ve country köşe koltuk modellerinde cilalı ahşap buluna bölümler daha fazladır. Koltuk kumaşlarında istediğiniz çeşitler kullanılmakla birlikte kadife, dokuma kumaşlar, baskılı ve saten kumaşlar kullanılmaktadır.

L Koltuk Modelleri Fiyatları, Ucuza Satınal
L Koltuk Modelleri

Evinizde sıcak bir ortam için tercih edebileceğiniz l koltuk modellerini inceleyuip firmalardan fiyat teklifi isteyebilirsiniz, konforlu ve kaliteli l köşe takımını uzun yıllar boyunca kullabilirsiniz, her mekana göre tasarım ve ölçülendirme ve üretim ile hizmet veren koltuk döşeme firmalarımız İstanbul başta Türkiye’nin her noktasında hizmet vermektedir, bünyamizde bulunan üye firmalarımızdan teklif alarak her türlü köşe takımını imal ettirebilirsiniz.