İstanbul’un en genç ilçelerinden doğasıyla ve huzurlu yaşamı ile çekim merkezi olan Çekmeköy, Anadolu yakasında hızla gelişen ilçenin her ihtiyacına cevap veren alışveriş ve hizmet sektörü firmaları bulunmaktadır. Koltuk imalatı firmalarıda Çekmeköy’de ihtiyaca yönelik koltuk üretimi ve koltuk tamiri hizmeti sunmaktadır. Ev, villa, ve işyerlerinin ihtiyacı olan koltuk takımı, köşe koltuk, kanepe, berjer koltuk üretimi yapan çekmeköy koltuk döşeme firmalarımız ihtiyacınıza uygun ölçülü koltuk imalatını isteğinize göre tasarlayıp imal etmektedir.

Koltuk imalatı yapan firmalar yılların verdiği tecrübe ile istenilen her tarz koptuğu üretme kabiliyetine sahiptir, modern, klasik, country tarzlardaki ürünler evinizin ölçüsüne göre üretilmektedir, koltuk üretiminde uzun yıllarca kullanılması için kaliteli ürün kullanılması gerekmektedir, koltuk imalatında uzman firmalar yoğunlukla butik üretim yapmakta ve kişiye özel olarak kalitesi yüksek koltuk takımlarını size özel üretmektedir.

Koltuk Üretim Hizmetleri

Her kullanıcının yaşam tarzı ve beğenisi farklılık göstermektedir, kimi modern koltuk, kimi ise klasik koltuk sever burada önemli olan isteğinize cevap verecek satıcı veya üretici bulmaktır, standartlar bazen sizi tatmin etmez ve benim istediğim tam olarak bu olmalı dediğiniz koltuğu isteme hakkına sahipsiniz, koltuk üretmek deneyim ve tecrübe işi demiştik, siz isteğinizi belirttikten sonra altyapısı sağlam olan firmalar sizlere kolayca alternatif çözümler üretmektedir istemiş olduğunuz koltuğun daha şık kullanışlı olması için size fikirler vermektedir, başlanğıçtan ürünün bitimine kadar aşamalar hakkında bilgi verilmektedir.

Çekmeköy Köşe Koltuk İmalatı Fiyatı
Çekmeköy Köşe Koltuk İmalatı

Apartman daireleri ve villalar için üretilen koltuklar ölçü bakımından değişiklik gösterebilmektedir çok katlı binaya kanepenin merdivenden çıkması zor olduğu için standart ölçüde yada 2-3 parça olarak yapılması gerekebilmektedir, villada ise dönülecek merdiven ve engeller olmadığı için 3 metre ve üzeri koltuklar tek parça olarak yapılabilmektedir.

Köşe Koltuk Takımları

Salon takımlarından farklı olan köşe koltuk birbirine bağlı koltuk parçalarından oluşan koltuk türüdür, az yer kaplaması ve fonksiyonel kullanımı ile en çok tercih edilen koltuk çeşitlerindendir, köşe koltuk takımlarının her türlüsü yapılabilmektedir ister düz veya mekanizmalı köşe takımı yada yataklı köşe koltuk modelleri siz sadece beğendiğiniz ürünü belirleyin gerisini köşe koltuk firmalarımıza bırakın, size en güzel köşe koltuk takımını istediğiniz ölçülerde ve kumaş renkleri ile üreteceklerdir, imalattan aldığınız için yarı fiyatına alacağınız köşe koltuğu yıllarca konforunu kaybetmeden kullanacaksınız.

Koltuk Döşeme Çekmeköyde Nerede
Koltuk Döşeme Çekmeköyde Nerede Bulunur

Kanepe, Sandalye ve Tekli Koltuk İmalatı

Evin tamamlayıcı ürünleridir kanepe tekli koltuk ve sandalyeler, bu ürünler istenilen ölçüde ve kumaş çeşitleriyle koltuk atölyelerinde seçtiğiniz farklı tasarımlar ile üretilmekte ve beğenilerinize sunulmaktadır, bir çok kişi bu evlerinde kullanılan mobilyaları özel olarak yaptırabileceğinden habersizdir oysaki her mobilya grubu üretilmek için fabrika atölye gibi bir imalathaneye ihtiyaç duyar fabrika bant usulü üretim yaptığı için özel üretime cevap veremez, bu işlemi atölyeler üstlenir ve size özel üretim yapar.

Koltuk Tamiri Yapılır

Her koltuk zaman içinde eskir ve yenilenmek ister koltuk tamiri yapan atölyeler bu işlemi profesyonellik sınırları içinde yaparlar, her koltuğun yüzü değişirmi peki? hayır tabiki çünkü bazı koltuklar modeline bağlı olarak adeta tek seferliktir bazılarıda çok yıprandığı için fiyatı pahalı olacağı için yenisinin yapılması daha doğru seçim olacaktır. Koltuğun tamir fiyatının belirlenmesi ve yenilenme aşamaları, çekmeköy’den bize ulaştınız ve koltuğunuzun kaplanması için fiyat alacaksınız, evinize gelerek koltuğunuzu incelenir deformasyon tespit edilir, kullanılacak kumaş metrajı çıkartılır, kullanılacak sünger kumaş ve işçilik ile fiyat ortaya çıkar, koltukta kullanılacak kumaşları tavsiye edilecek kumaşçılardan temin edebileceğiniz gibi istediğiniz kumaşçıdan size verilecek ölçüde kumaş alabilirsiniz. Evinizden alınan koltuklarınız 10-15 gün içinde yenilendikten sonra teslim edilir, koltuğunuzda var ise cilalı kısımlar istediğiniz renklerde boyayabilmektesiniz.

Çekmeköy Koltuk Tamiri Fiyatları
Çekmeköy Koltuk Tamiri Fiyatı

Bahçe Mobilyaları ve Koltuk Kılıfı

Çekmeköy villalardan oluşan bir şok siteye sahiptir, Evidea, Aqua City, İdealist Kent ve Sinpaş gibi sitelerde bulunan villaların ihtiyacı olan bahçe mobilyaları temin edilmekle birlikte, mevcut bahçe mobilyalarınızın minderleri yenilenmekte veya yenisi dikilmektedir. Rattan bahçe mobilyaları masa ve sandalye takımlarına ait döşeme hizmetleri verilmektedir ayrıca kılıflı olan koltuğunuzun kılıfları yenilenmektedir kılıflı koltukların yenilenmesi için gerek görülürse kasaları ile atölyeye getirilmesi gerekebilir, çünkü her bölümün provası yapılarak dikilmesi en iyi sonucu almanızı sağlayacaktır.

Yeni Açılan Hizmet Noktamız: Ataşehir Koltuk Döşeme