Maltepe için koltuk döşeme hizmeti veren firmalarımız yeni imalat ve koltuk tamiri konusunda kaliteli işçilik en uygun fiyat ile hizmet vermektedir, ürettiğimiz koltuklarda model ve tarz farkı gözetmeksizin üretim yapmaktayız, beğenmiş olduğunuz koltuk modeli size özel olarak yeniden ölçülendirilip istediğiniz kumaş renk ve çeşitlerine göre uygulanmaktadır koltuklarda var ise cila işleri uzman cila atölyemizde ustalarımız tarafından istenilen renge boyanmaktadır.

Köşe Koltuk İmalat Maltepe
Köşe Koltuk İmalat Maltepe

Biz Koltuk Döşeme Firmaları platformuyuz, bünyemizde profesyonel ve kalifiye ustalardan oluşan atölyeler bulunmaktadır size özel çalışırız istediğiniz koltuk takımını isteğinize göre üretiriz, yenilenmesi gereken koltuklarınızı evinizden alarak atölyemizde ilk günkü hali gibi yenilenmektedir fiyat bilgisi ve yerinde inceleme için ücret talep etmemekteyiz.

Maltepe Koltuk Döşeme İmalat

Nedir özel koltuk üretimini bu kadar cazip kılan, koltuğu gördüğünüz şekli ile almak zorunda değilsiniz bir çok koltuk modeli özel ölçüye göre yapılmaktadır, özel ölçülendirmeye kısaca neler dahil edilmektedir kanepe, köşe takımı gibi koltuklar uzunluk, genişlik ve yükseklik olarak üretilmekte olup kullanılacak koltuk kumaşları sizin tarafınızdan belirlenmektedir.

Kuyumcu İkili Bank
Kuyumcu İkili Bank

Sadece ev için değil koltuğun tecih edildiği her yere salon takımı, köşe koltuk, kanepe, berjer koltuk ve sandalye gibi ürünler üretilmektedir.

Modern Sandalye
Modern Sandalye

Üretmiş olduğumuz ürünlerde fırınlanmış kayın ağacı tercihe bağlı sünger çeşitleri, yerli yada ithal kumaşlar kullanmaktayız, cila renklerini modele uygun olarak yada ev dekorunuzda kullanılan yemek odası tv ünitesi gibi ütünlerin renkleriyle uyumlu olarak belirlemekteyiz.

Maltepe Koltuk Tamiri Yüz Değişimi

Koltuk tamiri yeni koltuk kadar özen gösterilmesi gereken bir uygulamadır, üstelik yenilenmesi için öncelikle sökülmesi gerekir söküldükten sonra iskelet kısımları gerek görülürse tutkal ve işkence kullanılarak sıkılır ve sağlamlaştırılır süngerleri yenilenir kumaşları çakılır ve yeni koltuğunuz hazırlanmış olur.

Bu işlemlerin süresi 10 iş günü ve üzerine çıkabilir. Koltuk tamiri fiyatları belirlenirken koltuktaki oluşan deformasyon, istenilen değişiklikler ve kumaşın fiyatı önemli rol oynamaktadır yeni koltuğa nazaran az bir bütçe ayırarak koltuğunuzu yıllarca kullanabilirsiniz. Tadilat hizmetlerimize koltukladaki cilaların yeniden yapılması mevcut renklerinden farklı olarak mavi, sarı, pembe, kırmızı aklınıza gelen renklerin uygulanması el oyması koltuklar için altın, gümüş varak uygulamalar yapılabilmektedir.

Yeni Açılan Hizmet Noktamız: Pendik Koltuk Döşeme