Ev dekorasyonunda mobilya koltuk seçimi oldukça önemli rol oynamaktadır evinize göre uygun koltuğu bulmak çokta zor değildir öncelikle nasıl bir tarz koltuk istiyorsunuz modernmi, klasikmi yoksa eski zamanları hatırlatan retro ve country tarzmı, karar verdiyseniz modeli seçerek başlayabilirsiniz koltuk modelleri çeşitli özelliklerde ve renklerde tasarımlara sahiptir genelde iki kanepe ve tekli koltuk berjer koltuk olarak oluşturulur, koltuk takımına alternatif olan köşe takımları başka bir koltuk modelidir, takımlardan bağımsız farklı modellerde kanepeler ve berjer koltuklar doğru kombine edilirse iyi sonuçlar alınabilir, size seçimlerinizde yardımcı olan Kağıthane koltuk döşeme ekibi aklınıza takılan bütün soruları ücretsiz olarak cevaplamaktadır, koltuk üretiminden teslimine ve satış sonrası oluşacak her türlü sorunda yanınızda olmaktadır.

Modern Kanepe İmalatı tasarımları
Modern Kanepe İmalatı

Sağlam ve kaliteli üretilmiş bir koltuk 20 yıl ve üzeri kullanılabilir bu demektirki koltuk seçerken neden dikkatli olmalıyız sorunun cevabı çok açıktır aslında iyi koltukla kötü koltuğun arasında az fark vardır bazı kullanıcılar kâr etmek amacıyla ucuza kaçmaktadır koltuğu kullanmaya başladığında çok geç olmaktadır, gerçek koltuk imalatçısı müşterinin cebindeki paraya göz diken bir yapıda değildir esnaf kültürü ile çekirdekten yetişen ustalarımızın önceliği kendi beğendikleri ürünü size sunmaktır para ikinci plandadır bu yıllardır böyle olmuştur ve üretilen her koltuk memnun ve mutlu müşteri olarak dönmüştür.İyi koltuğun alâmeti nedir? Koltuk 4 ana parçadan oluşur 1. İskelet 2. Sünger 3. Kumaş 4. Ustalık bunlardan birinin eksikliği bütüne zarar verir ve sonuç kalitesi düşük bir ürün olarak karşımıza çıkar Kağıthane koltuk döşemeci olarak koltuk iskeletinden cilasına sünger seçiminden döşemeye kadar titiz işçilikle üretmekteyiz koltuklarımızı.

Kağıthane Koltuk Döşeme

Koltuklar nasıl üretilir hangi işlemlerden geçmektedir? Öncelikle modeli belli olan koltuk İskelet atölyesinde fırınlanmış kayın ağacından imal edilir neden kayın ağacı derseniz koltuk iskeletine en yatkın ağaç türüdür e ülkemizde bolca bulunmaktadır sağlamdır kolayca kırılmaz, modelde var ise cilalı kısımlar ince işçilikten geçer ve cila atölyesinde beğendiğiniz renklere boyanır cila rengi seçimini modele uygun yada evdeki eşyalarınızla uygun renklerde seçebilirsiniz bu eşyalar oturma odası veya salonda kullanılan tv ünitesi yemek masası olabilir hatta parkelerde dahildir

Chesterfield Koltuklar
Chesterfield Koltuk

bu seçime, iskelet atölyesinden gelen kanepe tekli yada berjer iskeletleri döşemeye alınır elastik kolon ile başlayan işlem süngerleme ve kumaş kaplama ile devam eder en son minderleri yapılan koltuklar hazır hale gelirler minderler yapılırken kumaşlara overlok çekilmesi gerekir overlok işlemi kumaşın ipliklenip açılmasını önler tamamıyla biten koltuk ambalaj yapılarak müşteriye teslim edilir, koltuk döşemeci sadece yapar hayır tabiki, örnek verecek olursak yemek masası bank ve sandalye döşemeleri, yatak odasında kullanılan başlık, baza döşemesi, jozefin koltuk, puflar, işyerleri için kollu sandalyeler, chesterfield kanepeler, bekleme koltukları yapmaktadır, kısaca özetlemek gerekirse koltuk döşeme alanına giren her ürünü üretmekteyiz.

Kağıthane Koltuk Tamiri

Yeni koltuk almak istemezseniz mevcut koltuğunuzu yenileterek kullanmak isterseniz koltuk yüz değişimi yaptırabilirsiniz yeni koltuk gibi seçimleriniz sadece kumaş rengi ile biter ve fazla yorulmadan işiniz bitmiş olur koltuk tamiri fiyatı almak için önce koltuğunuzun güzel çekilmiş bir kaç kare fotoğrafını bize gönderebilir yada randevu alarak evinizde ziyaret etmemizi isteyebilirsiniz koltuğu yerinde görerek ne kadar eskimiş neler değişecek kaç metre kumaş gider ve ne kadar değişim ücreti çıkar gibi sorular yanıtını bulur.

Kagıthane Koltuk Tamiri Döşemecileri
Kagıthane Koltuk Tamiri

Koltuğunuzu yeni imalatta olduğu gibi atölyemizde bu sefer tersten başlar kumaşları sökeriz süngerleri değiştirir ve kumaşları kaplayarak bitiririz koltuklarda var ise cilalı kısımlar rengine boyanır cila üzerine istenirse altın, gümüş varak yapılabilir. Ev koltuklarının tamiri yapılırken işyerlerinde kullanılan kanepe, sandalye ve koltuklar yüz değişimi olmaktadır küçük büyük her türlü projeye cevap vermekteyiz otel, kafe, restoran, pizza salonu gibi yemek salonları ve tatil mekanlarının koltuk döşeme ihtiyaçları firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Yeni Açılan Hizmet Noktamız: Küçükçekmece Koltuk Döşeme