Ev için alışverişe başlayınca ilk alınması gereken koltuklardır nede olsa dinlenmek, sohbet etmek hatta uyumak için kullandığımız mobilyanın en önemli parçasıdır, Fatih koltuk döşeme size koltuk üretimi ve tasarım seçiminde nelere dikakt etmelisiniz onu anlatacaktır, işe yarar koltuk almak için iyi araştırma ve tanıdıktan tavsiye gerekir koltuk takımını hangi kritere göre almalıyız? Koltuk takımları sürekli olarak yenilenecek ürünlerden değildir iyi koltuk pahalıdır ama bir kere alırsın yıllarca sorunsuz kullanırsın tabiki kaliteli olursa, koltuklarda rahatlık önemlidir konforu sağlayan tek bir malzeme yoktur hepsinin büyük önemi vardır kasası doğru yapılmalıdır çünkü başlangıçtır ve sünger iskelete göre şekillenir süngerler yoğun dayanıklı olmalıdır ve doğru yerde kullanılmalıdır, kumaşlar lekeye yıpranmaya karşı mukavemetli seçilmelidir, kumaş seçiminde yerli dokuma kumaşlar önceliğiniz olmalıdır.

Köşe Koltuk Döşeme imalatı
Köşe Koltuk Döşeme

Koltuklar nasıl imal edilir? Fatih koltuk döşeme birimi sizin için en mükemmel tasarımı kaliteli ince işçilikle birleştirerek üretim yapmaktadır. Ürettiğimiz koltuk çeşitleri modernden klasiğe, country retro avangarda kadar geniş bir alanda sıralanmaktadır. Her model kendine özgü tasarıma sahiptir ve farklı bir kullanım sunar, kimi model dik oturmayı misafir ağırlamayı kolaylaştırırken kimindeyse rahatlık abartılarak salaş bir oturum hakim olarak üretilmiştir, klasik takımlarda ihtişam hakim olurken country ve retro tarzlar eskiye köprü olurlar saydığımız bütün modeller iskeletinden cilasına kumaşından teslimatına kadar atölyelerimizde yapılmaktadır.

Fatih Koltuk Döşeme Atölyesi

Bütün koltuk modellerinin imalatı yapılmaktadır demiştik kendimize ait modellerden ayrı olarak resimden çizimden dahi imalat yapmaktayız koltuk takımı ile birlikte köşe koltuk, chesterfield kanepe, berjer koltuk, düz kapitone puflar, yatak başlığı, otel, kafe, restoran koltukları, firmalarımız tarafından üretimi yapılan ürün grupları arasında yer almaktadır.

Koltuk Kanepe Döşeme merkezi
Koltuk Kanepe Döşeme

Eve göre tasarım noktasıyız biz istediğiniz her türlü model özel ölçülendirme hizmeti ile yapılmaktadır ev işyeri ofis için alınan ölçü koltuk modelimin yeniden ölçülendirilip beğenilen kumaşa göre döşenip adrese teslimiyle sona etmektedir, koltukların yanında boş yer kaldığında kullanabileceğiniz jozefin koltuk ve farklı tasarım küçük koltukların imalatını yapıyoruz.

Fatih Koltuk Tamiri Döşemecileri

Koltuğu kullandık yıllar geçti eskidi çaresi koltuk yenileme işlemidir, koltuklar bulunduğu yerden alınarak koltuk atölyelerinde ilk gün olduğu gibi yeni hale gelir, iskelet bakımı yapılan sügerleri değişen kumaşı yenilenen koltuk artık temiz yeni ve kullanıma hazırdır

Fatih Koltuk Tamiri

koltuk tamiri öyle sanıldığı gibi maliyetli bir işte değildir ama siz dikkat edin ucuz olsun derken eski koltuğunuzu aramayın, bize en çok sorulan koltuk yüz değişimi nasıl yapılmaktadır, ne kadar fiyat istersiniz? Cevap net; koltuk görülmeden ancak yaklaşık fiyat verilir, son fiyat için koltuk ne eskimiş, modeli nasıldır kaç günde değişim olur kaç metre kumaş kullanılır, cilalımı yoksa modern bir koltukmu ve seçilecek kumaşın fiyatı ne kadar olacaktır, fatih koltuk döşeme bu saydıklarımızdan sonra gerçek fiyatı ortaya çıkarır, sonrasında utlarımız tarafından atölyemizde koltuklar titizlikle yenilenir ve teslim edilir.

Yeni Açılan Hizmet Noktamız: Gaziosmanpaşa Koltuk Döşeme