Yarımada İstanbul ve en eski yerleşim bölgelerinden olan Beykoz ilçesinde koltuk ihtiyaçlarınıza çözüm üreten firmalarımız koltuk kaplama, yeni koltuk imalatı ve koltuk tamiri hizmetleri sunmaktadır. Birden fazla firmadan alacağınız fiyat teklifini tek adımla bulacağınız web sitemizde, koltuk döşeme ihtiyacınıza en makul teklifi sunmaktayız. Koltuk imalatı sanıldığı gibi pahalı bir hizmet değildir doğru bir firmadan alınacak kaliteli koltuk takımı uzun vadede ucuza bile gelir, yeni koltuk gibi koltuk tamiride uygun fiyatlı bir o kadarda kaliteli olmalıdır ucuz olsun diyerek ehli olmayan ellerde koltuğunuz estetikten ve sağlamlıktan uzak olacaktır.

Beykoz Köşe Koltuk köşe takımları
Beykoz Köşe Koltuk

Beykoz Koltuk Kaplama ve İmalatı

Koltuk takımı imalatı yapmaktayız ve işimizi severek yapıyoruz, koltuk üretiminde hangi hususlara dikkat edilmesi gerektiğinin bilincindeki Firmaları bünyemizde barındırmaktayız koltuk imalatçılarımız yıllardır bulundukları sektörün vermiş olduğu sorumluluk ile üretimlerinde estetik titizlik ve ergonomiyi bir araya getirmişlerdir, belli ölçülerde üretmiş olduğumuz koltuklar isteğe göre özel ölçülendirilerek üretilmektedir, peki bu süreç nasıl işlemektedir?

Beykoz Koltuk Kaplama koltuk yenileme
Beykoz Koltuk Kaplama

Bize beykoz koltuk döşeme olarak ulaştınız beğendiğiniz koltuk takımı olsun köşe takımı olsun size özel yapılmaktadır evinize odanıza göre alınan ölçüye göre fiyat verilmekte kullanılacak koltuk kumaşı seçimindensonra koltukların iskeletleri üretilerek koltuk imalat bölümüne alınmaktadır, tezgahlarda lastik ile başlayan üretim aşaması süngerleme ve kumaşların çakılması ile sona ermektedir, baştan sona kadar uzman personeller tarafından işleyen bu süreçte koltuğun modeline uygun malzeme kullanımına dikkat edilmesi gerekmektedir uzun ömürlü koltuğun sırrı işte buradadır.

Beykoz Chester Koltuk Modelleri
Beykoz Chester Koltuk

Beykoz Koltuk Tamiri Hizmet Birimi

Koltuk takımı minimum 5 maksimum 10 yılın sonunda deformasyona uğrar peki kullanılmazmı tabiki kullanılır ama ilk günlerdeki rahatlık ve görünüm kaybolduğu için ne kadar kullanım zevki verir orası sizin takdirinize kalmıştır, yenileme hizmeti verdiğimiz koltuk modelleri modern klasik retro ve country gibi çok kullanılan koltuk türleridir, beykoz koltuk tamiri hizmetini ilçe içinde bulunan koltuk atölyelerinden aynı zamanda Çekmeköy Ümraniye gibi yakın çevresinde bulunan koltuk firmalarından almaktadır.


Koltuk yüz değişimi için teklif formunu kullanarak ön fiyat alabilirsiniz son fiyat koltuğunuzu yerinde görmek sureti ile verilmektedir, ücretsiz olan koltuk fiyat teklifini istediğiniz
Şekilde almak için bize mail ve telefon yollarından ulaşabilirsiniz. Koltukların yenilenmesine ek olarak cila işlemi, uygun ise model değişikliği evde koltuk kaplama gibi bütün ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktayız, koltukla kullanılan berjer koltuklar, sandalye, yatak başlığı bahçe mobilya minderleri Tamiri ve yeniden üretimi bünyemizde yapılmaktadır.

Yeni Açılan Hizmet Noktamız: Adalar Koltuk Döşeme