İstanbul Beyoğlu tarihi dokusu yaşamın iş, ticaret, alışveriş, sanat ve kültürün bir arada olduğu günün her saati canlı muzzam bir semt, beyoğlu koltuk döşeme hizmetini nasıl almaktadır? Konumu itibari ile atölyeler için uygun olmayan bölgenin koltuk ihtiyacını İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan koltuk firmaları tarafından karşılanmaktadır, koltuk tasarımı kişinin zevkine bazende mekanın dokusuna göre tasarlanır, yetmişli yıllardan bu yana bulunduğumuz koltuk imalat sektöründe teknolojik aletlerin olmadığı zamanlardan bugüne süre gelen koltuk imalatını bugünlerde teknolojiyi verimli kullanmak suretiyle üretmiş olduğumuz ürünler ile müşterilerimizin koltuk ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Köşe Koltuk Modeli
Köşe Koltuk Modeli

Beyoğlu klasik ve modern zamanları içinde uygun biçimde harmanlamıştır tercih edilen ürün gruplarıda binaların dokusuna uygun olarak seçilmektedir, modern koltuk takımı, klasik koltuklar country kanepeler tercih edilirken chesterfield kanepe tekli koltuk, sandalye ve puf üretim istekleri arasındadır. Seçiminiz ne olursa olsun her türlü desteği size sunmaktayız.

Moden Koltuk Takımı
Moden Koltuk Takımı

Beyoğlu Koltuk Döşeme

Beğendiğiniz koltuk günümüze yada geçmişe ait olsa dahi imalatı yapılmaktadır işimiz koltuk imalatıdır hemde her türlü tarza uygun resimden yada çizimden mekana göre özel ölçü koltuk imalatı ile hizmet vermekteyiz. Ev, işyeri, ofis vb yaşam alanları için her modelde koltuk takımı, köşe koltuk, retro kanepeler istediğiniz ölçüye göre üretmekteyiz istenilen renkte kumaş çeşidi renk seçenekleriyle koltuğun yanı sıra sandalye tekli koltuk, berjer koltuklar istediğiniz adette imal edilmektedir.

Chesterfield Kanepe Modeli kimler yapar
Chesterfield Kanepe Modeli

Alışveriş merkezleri için bekleme koltukları kuyumcu firmaları için sandalye bank döşemeleri, kafe için koltuk sandalye üretmekteyiz, eve yada işyerine gelerek ücretsiz ölçü alarak fiyat teklifi vermekteyiz iyi koltuğun nasıl olması gerektiği hakkında fikir alışverişi yaparak bildiklerimizi paylaşıyoruz. Üretmiş olduğumuz ürünlerde estetik tasarım sunarken titiz kaliteli işçilik ile görünümü güzel kullanım ömrü uzun konforlu ürünleri üretmeye devam ediyoruz. Sizde imalatçıdan isteğiniz doğrultusunda koltuk almak için bilgi almayı unutmayın.

Beyoğlu Koltuk Tamiri

Eski koltuklar kullanışsız hale gelebilir böylesi bir durumda koltuğunuzu yeniletmek en iyi çözüm olacaktır yeni koltuktan daha düşük fiyatlı olması için iskeletinin sağlam olması gerekir çünkü iskelet taşıyıcıdır bütün yükü üzerinde toplar, gerisi için sünger malzemeleri ve kumaş kullanılır.

Koltuk Tamiri Yüz Değişimi Beyoğlu koltuk
Koltuk Tamiri Yüz Değişimi Beyoğlu koltuk döşeme

Eskimiş koltuk yerinden alınır değişim işlemi göreceği koltuk atölyesine gelir tabiki atölye başka bir ortamdır koltuk için değişim çoktan başlamıştır, kumaşı sökülen kanepe süngerlerinin değişmesinden sonra kumaşları kaplanarak yenilenir kısaca anlatılan bu süreç bazen 10 gün üzerindedir, modern koltuklarda süre klasik koltuğa göre daha kısadır. Koltuk tamiri ile birlikte sandalye tamiri koltuk cilası mobilya cilası ve tadilatı yapmaktayız ayrıca kılıflı koltuk modelleri için koltuk kılıfı dikimi hizmeti sunmaktayız.

Yeni Açılan Hizmet Noktamız: Büyükçekmece Koltuk Döşeme