Mobilya sektöründeki önemli üretim dalı olan koltuk imalatı her geçen gün önemini arttırmaktadır eskiden koltuğu mağazada hazır olarak buluyor hemen alınıyordu, avantajlı olan bu süreçte ölçü değişikliği, modelin yeniden tasarlanması her firma tarafından yapılmadığından mevcut ürünü alıyorduk, artık koltuk imalatı için beğenilen her koltuğu ölçülendirip model değişikliği yaparak üretmekteyiz koltuk takımları kanepe, tekli koltuk yada berjer koltuk ile takım olur, kanepelerde ölçüye göre yapılan tasarım hem kullanımda kolaylık hemde istediğiniz renklerde olduğu için dekorasyonunuza uygun olur.

Country Koltuk Takımı Modeli
Country Koltuk

Ev dekorasyonu koltuk ile başlar esenler koltuk döşeme biriminde modern, klasik, avangard, country, retro tarzlarda koltuk takımı, köşe koltuk takımı, tekli koltuk, berjer, puf ve sandalyeler isteğe göre yapılarak hizmet vermektedir, koltuklardan farklı olarak yatak başlığı, tavan döşemeleri, dekorasyon döşemeleri gibi tamamlayıcı aksesuarlar üretmekteyiz.

Esenler Koltuk Döşeme

Ferah ve huzur veren salon dekorasyonu için birbirini tamamlayan renkler duvar boyasından perdeye parkeden avizeye kadar uyumlu olarak seçilmeliki keyifli bir dekorasyon olsun, bütün seçimlerin merkezinde olan koltukların seçiminde ekstra hassaslık göstermeniz gerekmektedir, peki alacağınız koltuğu nasıl seçmelisiniz?

Modern Koltuk Takımı Modeli 2016
Modern Koltuk Takımı Modeli

Büyük bir salonunuz varsa 2 kanepe ve tekli koltuk ile kombine yapabilirsiniz oturma odasının yanında orta sehpa ile tamamlayıcı dekorasyonu yakalamış olursunuz, büyük yada küçük olsun salonda, oturma odasında, kanepe, köşe takımı, tv ünitesi kullanılabilir yeterki seçimler doğru yapılsın, ortam aydınlatması için ayaklı abajur lambader, dekorunuza uygun avize seçebilirsiniz. İyi seçimler doğru fikirler ile başlar yaşam stilinize göre yapılacak dekor türleri arasından size uygun olanı seçerek başlayabilirsiniz.

Koltuk modelleri seçiminde modern, klasik, avangard ve counrty tarzları tercih edebilirsiniz, her türlü koltuk modelinin üretimini yapmaktayız, koltuklarınız isteğe bağlı  özel ölçüye göre yapılmakta istenilen renklerde kumaş seçenekleri ile imalatı yapılmaktadır.

Esenler Koltuk Tamiri Yenileme

Koltuk yüz değiştirmek maliyeti az ülke ekonomisine katkısı olan bir süreçtir, koltuk tamiri nasıl yapılır fiyatlar nasıl belirlenir?

Koltuk Tamiri Esenler Koltuk Döşeme
Koltuk Tamiri Esenler

Koltuk kanepe sandalye döşeme kategorisindeki ürünlerdendir yenilenme aşaması koltukların adresten alınarak döşeme atölyesinde bir dizi işlemden geçerek adrese teslim edilmesiyle tamamlanırbu işlemler söküm, tamirat yenileme ve kumaş kaplama aşamalardır fiyat ise koltuğun ne kadar eskidiğine göre birde kumaş çeşidine göre fark etmektedir.

Yeni Açılan Hizmet Noktamız: Esenyurt Koltuk Döşeme