İstanbul’un batısında yer alan güzellikleri gezilerek keşfedilecek ilçemiz Büyükçekmece, yaşam iş ve tatil hepsi bir arada burada görülmektedir TÜYAP kongre fuar merkezi bu ilçe sınırları içerisinde yer alıyor İstanbul mobilya fuarı İsmob bu merkezde kurulmaktadır mobilyaya yabancı olmayan yakından takip etme fırsatı bulan müşterilerimize büyükçekmece koltuk döşeme birimi olarak her model koltuk üretimi ile destek vermekteyiz

Chesterfield Dikişli Kanepe modelleri
Chesterfield Dikişli Kanepe

Ev dekorasyonunun ana stilinde belirleyici olan kanepe koltuk takımı seçimine ilk başladığımız mobilya dekorasyon ürünleridir, iyi bir koltuk takımı ile keyifli bir salona kavuşabilirsiniz, koltuk modelinde seçim geniş bir yelpazede karşınıza çıkmaktadır, koltukta estetik konforlu şıkmı, yoksa sıradışı yenilikçi bir modelmi seçmelisiniz? Siz hangisini seviyorsunuz?

Koltuk Kanepe Tasarımı
Koltuk Kanepe

Evlerimizi kendi zevkimize göre tasarlamak isteriz country, klasik, modern, iskandinav stili siz hangisini tercih edersiniz? Günümüzde modern tasarım en çok tercih edilen dekorasyon türü olarak öne çıkmaktadır, sadelik, konfor modern dekorasyonun ana karakteridir, modern koltuk takımları köşe koltuklar size özel evinizin ölçüsüne göre imal edilmektedir.

Büyükçekmece Koltuk Döşeme

Kişiye özel çalışan koltuk imalatçıları eve göre koltuk takımları üretim yaparak her türlü koltuık modelini üretmektedirler, beğendiğiniz koltuk modeli koltuk döşeme atölyelerinde istediğiniz ölçü ve kumaş seçeneklerine göre yapılmaktadır, koltuk takımı, köşe koltuk veya chesterfield kanepeyi üretmeden önce evinize gelerek ölçü alıp eve göre yeniden ölülendirip üretmekteyiz. Her modelin kendine özgü görünüşü konforu ve sağladığı avantajları vardır oturma odası için 3+2+1+1 koltuk takımı tercih edebilir yada

Kapitone Yatak Başlığı İstanbul
Kapitone Yatak Başlığı

L Koltuk modeli seçebilirsiniz, misafir odası için klasik koltuk takımı seçerek misafir ağırlamanın tadını çıkarabilirsiniz, koltuk imalatının yanında ev dekoruna katkı sağlayana yemek masası sandalyeleri, karyola başlıkları ve puf döşemeleri yapmaktayız.

Büyükçekmece Koltuk Kaplama Tamiri Hizmeti

Eviniz yenilemek ama kullandığınız koltuklardan ayrılmak istemiyormusunuz? Kolay ve ekonomik çözüm olan koltuk yenileme yaptırabilirsiniz, bu sayede yeni koltuk aramaktan kurtulur koltuğunuz için yeni kumaşlar seçerek yeniletebilirsiniz, koltuklarınızda var ise boyalı kısımlar cila atölyemizde istenilen renklere boyanmaktadır.

Koltuk Kaplama Yüz Değiştirme Fiyatları
Koltuk Kaplama Yüz Değiştirme

Koltuklar nasıl bir işleme tabi turulur, kaç günde teslim olur, ne kadar ücret alınır? Koltuklarınız yenilenmek üzere atölyemize geldiğinde işinde uzman perseonel tarafından sökülür ve değişim olması gereken noktalar değiştirilerek kumaş kaplaması yapılarak yenilenir, 10-15 günlük bir sürede teslim edilir, koltuk tamiri fiyatı koltukta oluşan eskimeye göre ve seçilen kumaşın fiyatına göre belirlenir.

Yeni Açılan Hizmet Noktamız: Çatalca Koltuk Döşeme