Ataşehir İstanbul’un Anadolu yakasında yerleşimin yanı sıra iş hayatının rezidans ofislerde yaşandığı Ataşehir koltuk döşeme gereksinimini mağazalardan yada koltuk döşeme atölyelerinden karşılamaktadır bir evin temel ihtiyaçları arasında yer alan koltuk takımı, köşe koltuk, sandalye gibi ürün grupları hazır olarak veya özel ölçülendirilerek satılmaktadır koltuk imalatcıları her eve göre her model koltuğu imal etmektedir, hemde istediğiniz koltuk modelini evinizin ölçüsüne göre üretmektedir.

Ataşehir Köşe Takımları l koltuk modelleri
Ataşehir Köşe Takımları

Ataşehir Koltuk Tamiri Yeni koltuk almak için ilk önce eski koltuğunuzu atmanız gerekir atmak yerine yeniden tamir ettirip yüz değişimi yaptırarak kullanabilirsiniz, koltuk tamiri kumaş ve işçilik maliyetinden ibaret olduğu için yeni koltuğa göre daha uygun fiyata çıkmaktadır hemde yıllardır kullanıcı alıştığınız koltuğunuzdan ayrılmamış olacaksınız, Ataşehir’de koltuk tamiri hizmetimiz hakkında bilgi için arayanların ilk sorusu genellikle fiyat olmaktadır koltuk döşeme fiyatlarımız şu şekilde oluşmaktadır.

Ataşehir Chester Koltuk Takımları modelleri inegöl istanbul fiyatları
Ataşehir Chester Koltuk Takımları

Koltuk tamir işlemi koltuğun sökülmesi, tadilat işlemimin yapılması ve kumaşın kaplanması. Koltukta oluşan deformasyon fiyata etki etmektedir. Kullanılanacak kumaşın fiyatı örnek ( bir koltuk takımına 30 metre kumaş giderse, kumaşın metresi 25 TL ise 30 x 25 = 750 TL + İşçilik ve Nakliye kadar koltuğun fiyatını belirlemektedir.

Ataşehir Koltuk Tamiri koltuk yenileme fiyatları
Ataşehir Koltuk Tamiri

Fiyat kadar bir diğer merak edilen ise kendi koltukta kullanılacak işçiliğin kalitesi çünkü sen koltukta kullanılan işçilik kalitesi koltuğun uzun yıllar kullanımına direkt etki etmektedir, kullanılanacak malzemenin kalitesi ise önemli bir unsurdur özellikle oturma süngeri kullanıcının rahat edebilmesi için kendi tercihi doğrultusunda yumuşak veya sert olarak kullanılır, gri ve beyaz çeşitleri olan oturma süngerleri 28 DNS ve 36 DNS arası kullanılmaktadır biz 36 DNS olanı önermekteyiz.

Ataşehir Koltuk Tamiri Fiyatları koltuk modelleri koltuk tamiratı firmaları
Ataşehir Koltuk Tamiri Fiyatları
Ataşehir Koltuk Döşemeci
Ataşehir Koltuk Döşemeci

Özel Tasarım Koltuk Köşe Takımı Özel tasarımdan kastımız istediğiniz model modern, klasik yada country tarzda beğendiğiniz yerli veya yabancı bir dekorasyon dergisinde gördüğünüz hayaliniz olan her hangi bir koltuğu model geliştirici ekibimiz üretimini yapmaktadır, modern koltuklarda

Ataşehir Köşe Koltuk pufidik köşe takımları ucuz pofuduk köşe koltuk
Ataşehir Köşe Koltuk

Avrupa’yı yakından takip eden firmalarımız size hem sade hemde kapitone uygulama ile koltuk takımı, chester koltuk imalatı yapmakta, klasik koltuklarda ise el oyması altın varaklı ihtişamlı koltukları istediğiniz gibi yapmaktadır.

Yeni Açılan Hizmet Noktamız: Kadıköy Koltuk Döşeme