Bir çok kişi koltuk seçimi yaparken malzemenin kalitesini anlamadığı için yanlış kararlar verebilmektedir uzun ömürlü olmayan bu ürünler rahatsız konfordan yoksun olmasının yanında psikolojik olarakta rahatsızlık vermektedir, bu problemlerin önüne geçmek için koltuk seçiminin iyi yapılması şarttır. Bayrampaşa koltuk döşeme departmanı olarak en iyi seçimi yapmanıza yardımcı oluyoruz ve isteğinize göre üretiyoruz eve göre tasarladığımız kanepeler, köşe koltuklar seçtiğiniz kumaş stiline göre döşenmektedir.

Chesterfield Kanepe Modelleri
Chesterfield Kanepe

Modern minimal çizgiler ile döşeyeceğiniz salonunuza klasik oymalı koltuklar seçebilirsiniz her yıl kendine dekorasyondan yer bulmayı başaran iskandinav tarz kanepe ve koltukların kralı olan chesterfield kanepeler bambaşka bir hava katacaktır, koltuk seçimi ile birlikte odanızın diğer noktalarınıda unutmayalım duvarlarda boya yerine dekoratif malzeme ve doğal taşlar kullanabilir sıradan yaşamınıza canlılık katabilirsiniz, koltuklarla uyumlu halı perde ve tekstil ürünlerinide gözden kaçırmayın. Ev dekorunda aksesuarlar tamamlayıcı görevini üstlenirler sehpa, minder, vazo koltuklarınıza canlılık katar. Büyük bir oturma odası yada salonunuz varsa koltuğun yanında tv ünitesi, yemek masası sandalye tercih sebebiniz olabilir.

Bayrampaşa Koltuk Döşeme

Üretici olmak bize koltuk ihtiyacınıza kolay ve hızlı çözüm üretme fırsatı vermektedir, ihtiyaç duyduğunuz koltuk dekorasyonu firmamız tarafından sorunsuz olarak sunulur. Odanız için kullanılacak oturma grubu kullanımda işlevsel malzemede sağlam fiyatta ekonomik olmalıdır yalnız uygun fiyata alacağım diye yanlış seçim yapmaktan kaçının, her yıl yeni koltuk modelleri çıkmakta bu modeller modern, klasik, country ve diğer tarzlara ait olan geniş ürün yelpazesiyle sunulmaktadır. Ülkemizde geleneksel dekorasyon en çok tercih edilen dekor türü olmakla birlikte modern öğelerin birleştiği uygulaması zor eklektik dekorasyon son zamanlarda karşımıza çıkmaktadır.

L Köşe Koltuk Takımı İstanbul
L Köşe Koltuk Takımı

 

Hangi dekorasyonu seçerseniz seçin imalatı atölyelerimizde yapılmaktadır üstelik evin ölçüsüne göre ölçüsü düzenlenmiş ve seçtiğiniz kumaşa imalatı yapılmaktadır. Sadece kendi modellerimiz değil istediğiniz her model resimden veya 3D çizimden koltuk takımı, köşe koltuklar sandalye berjer koltuklar puf karyola başlıkları üretilmektedir. Almak istediğiniz koltuklar için imalattan ücretsiz fiyat teklifi isteyerek bilgi alır fikir sahibi olursunuz.

Kanepe Tasarımı Modelleri Fiyatları
Kanepe Tasarımı

Bayrampaşa Koltuk Tamiri

Koltuk kullanımı sonunda yenilenebilir bir üründür üstelik ustalıkla yapılırsa yeni koltuk almanıza gerek kalmaz, yüz değişimi olacak koltuğun tarzı fiyat ve değişim bakımından önemlidir modern koltuk modeli müsade ederse değişiklik yapılarak yenilenebilir, koltuk tamiri yapılacak klasik koltuklar farklı renge boyanarak görünümü değişmiş yenilik kazanmış olur, kumaş seçiminin önemi koltuğun uzun süreli kullanımına artı yönde etki edecektir.

Koltuk Tamiri Bayrampaşa koltuk kaplama yüz değişimi
Koltuk Tamiri Bayrampaşa

Bayrampaşa koltuk Kaplama servisimiz koltuğu bulunduğu yerden alarak değişim yapılacağı döşeme atölyesine getirir ve kumaş sökme, sünger bakımı ve kumaşlarının kaplanması ile döşeme işlemi biter minderlerinin yapımı aynı anda biter minderlerin fermuarlı olması gereklidir yıkanması için (UNUTMAYIN KOLTUKLAR HALI YIKAMA MAKİNASI İLE YIKANMAZ) eğer su süngere ulaşırsa süngerde bozulma başlar ve kullanım ömrü çabucak sona erer.

Yeni Açılan Hizmet Noktamız: Beşiktaş Koltuk Döşeme