Şile Koltuk Döşeme; Kent yaşamının yoğunluğuna nazaran sakin yaşamı ile İstanbul’un yanı başındaki tatil ve yaşam merkezi olan şile koltuk döşeme, koltuk tamiri ihtiyacını ilçeye yakın koltuk firmalarından almaktadır. İstanbul ilçelerinin hepsine ulaşan hizmet ağımız ile Şile, Ağva ve bütün köylere koltuk imalatı konusunda destek vermekteyiz, konut villa yaşamının yanı sıra otel pansiyon gibi tatil yerleri ve yazlık piknik alanları için koltuk takımı, köşe koltuk, yatak başlığı gibi yeni imalat ve tadilat hizmetleri veriyoruz.

Şile Koltuk Döşeme Yeni Üretim

Her yıl gelişen yeni konutlar ve villalardan oluşan yerleşim alanları inşa edilmektedir Şile koltuk döşeme işlerinde genellikle özel ölçüye göre üretim tercih edilmektedir bunu evlerin kent yaşamından farklı şekilde dizayn edilmesine bağlamaktayız

Şile Otel Koltukları modelleri
Şile Otel Koltukları
Şile Koltuk Üretimi kimler yapar
Şile Koltuk Üretimi

evlerde koltuk takımı köşe koltuklar istenirken otel konaklama mekanları için kanepe tekli koltuk seçilmektedir, üretmiş olduğumuz koltuklarda birinci sınıf malzeme kullanarak uzun ömürlü konforlu kullanımı hedeflemekteyiz siz seçmiş olduğunuz modelde ölçü değişikliği kumaş seçimini yapabilir gerisini uzman döşeme firmalarına bırakırsınız.

Şile Koltuk İmalatı ağva koltuk
Şile Koltuk İmalatı

Atölyede üretilen ürünler ambalaj yapıldıktan sonra adrese teslim edilir, ev dekorasyonu için aldığınız koltukların nasıl üretildiğini yakından görmek için üretim esnasında bizi ziyaret edebilirsiniz çağdaş ve yeni üretim teknikleri ile üretmiş olduğumuz tasarımlara şahitlik etmiş olursunuz.

Şile Koltuk Tamiri Hizmeti

Yukarıdaki lanse ettiğimiz yeni üretime ek olarak koltuk tamiri, yüz değişimi firmalarımız tarafından verilen standart hizmetler arasındadır. Şile koltuk tamiri isteklerini mail yada telefon yolu ile ileterek bize ulaşabilirsiniz

Koltuk Kaplama Şile Ağva kurfallı
Koltuk Kaplama Şile

fiyat teklif formunu kullanmak suretiyle gerekli alanları doldurup formda yer alan resim ekle bölümünden yüz değişimi yapılacak koltuğun resimlerini ekleyerek talepte bulunabilirsiniz 1 dakika ayırdığınız bu işlem sonunda firmalarımız size teklif göndermeye başlayacaktır tercih ettiğiniz firmadan koltuk değişim hizmetini kolayca almış olacaksınız siz güneşin tadını çıkarmaya devam ederken biz koltuklarınızı ilk günkü haliyle size sunarız.

Şile Ağva Koltuk Tamiri kaplama, Yüz Değişimi
Şile Ağva Koltuk Tamiri

Koltuklarda var ise cila olacak yerler cila atölyemizde istenilen renklerde boyanmaktadır beyaz, siyah, lake, ceviz renkler, altın ve gümüş varak uygulamaları renkli cila çeşitleri ile koltuklarınız ile birlikte diğer mobilya gruplarınız boyanarak tadilatı yapılmaktadır.

Yeni Açılan Hizmet Noktamız: Tuzla Koltuk Döşeme